کلاس های درسی آنلاین(ویژه شرایط کرونا)

سلام به همه‌ی عزیزان
امیدواریم حال و روز خوبی داشته باشید
شاید برای عده‌ای از خانواده‌ها سوال باشد که روال آموزش در دبستان دخترانه مشق‌نو(ساری) برای کلاس‌های پایه(اول تا ششم) و کلاس پیش‌دبستان(در زمان کمتر نسبت به کلاس‌های پایه) به چه شکلی است. در دبستان دخترانه مشق نو مراسم صبحگاهی و کلاس‌های درس از ساعت ۸:۵۰ صبح شروع می‌شود و در پنج وقت آموزشی و چهار وقت استراحت، منظم تا ساعت ۱۲:۱۰ دقیقه به صورت آنلاین(*برگزاری کلاس به صورت زنده*) برقرار می‌باشد. 
بعد از پایان کلاس‌های درسی کلاسی بعنوان پشتیبانی بطور اختصاصی برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود، که در آن مشکلات درسی و رفتاری همراه با اولیا توسط معلم بررسی می‌شود. 
همچنین در دبستان دخترانه مشق نو یک روز در هفته بعد از ساعت آموزشی، زمانی به عنوان زنگ شادی جهت برقراری ارتباط بیشتر و فضای شاد برای دانش‌آموزان در دبستان دخترانه مشق نو برگزار می‌شود.

کلاس‌های زنده(آنلاین) در *فضای اختصاصی* دبستان دخترانه مشق نو برگزار می‌شود. 
اپلیکیشن دبستان دخترانه مشق نو بخش‌های اختصاصی مثل آموزش آنلاین، آزمون آنلاین، تکالیف، پیام‌رسان و کارنامه فعال دارد که در سال جاری بازخورد بسیار خوبی از اولیای مدرسه داشت، که باعث افتخار ما می‌باشد.

فضایی در اپلیکشن دبستان دخترانه مشق نو برای ارسال و دریافت و پاسخ دادن به تکالیف معلم وجود دارد که دانش‌آموزان براحتی در آن فضا تکالیف خود را به راحتی بارگذاری (عکس،متن) می‌کنند. 

در پایان هر نیم‌سال آموزشی در اپلیکیشن دبستان دخترانه مشق نو کارنامه‌ای از سوی معلم و دبستان تعیین می‌شود که به راحتی برای دانش‌آموزان و اولیا قابل رویت است.

فضای دیگری در اپلیکیشن دبستان دخترانه مشق نو وجود دارد که برای ارسال ویدیو، فایل، عکس، پیام و صدا قابل استفاده می‌باشد که از فضاهای پر کاربرد اپلیکیشن دبستان می‌باشد

دبستان دخترانه مشق نو برای همه‌ی پایه‌های مدرسه،کلاسی بعنوان فن‌بیان در نظر گرفته که برای تقویت قدرت کلام و بالابردن اعتماد به نفس دختران‌مان کمک شایانی می‌باشد (این کلاس اختصاصی در دبستان دخترانه مشق نو همراه درس‌های دیگر بدون هزینه به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود)

کلاس‌های ورزش و هنر و قرآن دبستان دخترانه مشق نو همانند دیگر کلاس‌های آنلاین بصورت منظم برقرار است

برای ثبت‌نام در دبستان دخترانه مشق نو از بخش پیش‌ثبت‌نام ۱۴۰۰ اقدام فرمایید