مشق نو

دبستان دخترانه کجا ثبت نام کنم؟

دبستان دخترانه کجا ثبت نام کنم؟

دبستان دخترانه کجا ثبت نام کنم؟

 

شاید یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های هر پدر و مادری این است که فرزندش در بهترین مدرسه تحصیل کند که امکانات خوبی داشته باشد و با بروزترین آموزش‌ها پیش برود.

شما به عنوان والدین وظیفه‌شناس حتما به فکر انتخاب یک مدرسه خوب و مناسب هستید، اما ممکن است در انتخاب بهترین مدرسه مردد باشید، یا برای اولین بار است که می‌خواهید فرزندتان را در یک مدرسه ثبت نام کنید و پیش از این چنین تجربه‌ای نداشته‌اید.

قبل از هرچیزی باید بدانید معیارهای انتخاب بهترین مدرسه چه چیزهایی می‌تواند باشد.

نگرانی درباره انتخاب مدرسه بسیار طبیعی است و قبل از انتخاب مدرسه هر چقدر وسواس به خرج دهید و زمان بگذارید، مسلما در آینده فرزندتان تاثیر بزرگی خواهید گذاشت.

پیش‌دبستان و دبستان دخترانه مشق‌نو در سال تحصیلی 1400-1399  تاسیس شد.

دبستان غیر دولتی دخترانه مشق‌نو در ناحیه یک شهرستان ساری واقع در خیابان صبا_صبا5  مشغول به فعالیت می باشد.

ما در این دبستان تمام تلاشمان را کرده‌ایم تا با داشتن کادری مجرب و آموزگارانی با تجربه و نیروهای باانگیزه جوان با شرایط ویژه کنونی (کرونا) بهترین آموزش و پرورش را به صورت آنلاین در اختیار دانش‌آموزان عزیزمان قرار دهیم.

پشتیبانی و آموزش ماندگار و دلپذیر برای دانش‌آموزان، سرگرمی و خلاقیت و تلاش برای تقویت روحیه‌ی بالای دانش‌آموزان در شرایط سخت کرونا از اولویت‌های مدرسه مشق‌نو می‌باشد.

این دبستان با مدیر جوان و باسابقه‌ی خود می‌کوشد تا در میان مدارس برتر شهرستان ساری و استان مازندران بهترین خدمات آموزشی و پرورشی همراه با کادری مجرب که با حساسیت بالایی انتخاب شدن را با متد روز ارائه دهد و همواره دغدغه‌ی آینده‌ی بچه‌های این شهرستان را داشته باشد.

این مجموعه برای آموزش بهتر دخترهای گلمان از آموزگاران متخصص در هر رشته به صورت مجزا مثل: آموزگار تربیت بدنی جهت شادی و نشاط و سلامتی ، آموزگار قرآن جهت تلاوت روان‌تر قرآن، آموزگار هنر جهت رشد خلاقیت ،خوشنویسی و دست ورزی و آموزگار فن‌بیان جهت بهبود اعتماد به نفس و بیان خوب دانش آموزان و مشاور دبستان جهت بهبود عملکرد تحصیلی و کمک به خانواده در شرایط کرونا وارائه مسائل روانشناختی و اجتماعی و برگزاری کلاس‌های جداگانه تقویت‌حافظه و خلاقیتی و ورزشی و ... استفاده نموده است.

دبستان مشق‌نو در اینجا با هزینه اندک بهترین خدمات را به شما می‌دهد.

از اینکه دبستان مشق‌نو را به عنوان یکی از گزینه‌ها برای ادامه تحصیل فرزندتان انتخاب کردید سپاسگزاریم.

پیشنهاد ما حضور شما در دبستان مشق‌نو برای آشنایی با مدیر و فضای مدرسه‌ می‌باشد.

به امید دیدار

مدیر و کارشناس‌ آموزش ابتدایی‌:

مهناز غفاری

.

.

.

.

 بهترین دبستان دخترانه ساری

دبستان خوب ساری